TESLUX

Pripravíme vám projekt na mieru

Zadarmo a kedykoľvek

V súčasnej dobe je pre firmu dôležité, aby fungovala efektívne a bola konkurencieschopná. A to nielen v oblasti marketingu, predaja a výroby. Na uzde je potrebné udržať aj prevádzkové náklady. A samozrejme ich znížiť na minimum.

My v TESLUXe dokážeme znížiť náklady na svietenie až o 90 %. Využívame na to modernú LED technológiu a riadené stmievanie na miestach, ktoré aktuálne nevyužívate.

Prečo aj svietiť tam, kde je dostatok denného svetla? To nám príde zbytočné.

Ako postupujeme?

Napíšte nám, alebo zavolajte. Dohodneme sa na termíne a prídeme na obhliadku. Z kancelárie nikdy nemôžeme presne navrhnúť najlepšie riešenie.

Spoločne prejdeme aktuálny spôsob osvetlenia a zmeriame, koľko ho potrebujete. Spočítame ročné náklady na energie a pripravíme projekt.

Do špeciálneho programu presne nasimulujeme vašu situáciu pri použití nových svietidiel, prípadne stmievacieho systému.

Spočítame vám reálne úspory podľa normy a pripravíme správu, v ktorej uvedieme reálnu dobu návratnosti a výšku úspor.

Celý projekt sme schopní zrealizovať, osadiť nové svietidlá, vyrobiť a namontovať systém riadeného stmievania a všetko uviesť do prevádzky.

Samozrejmosťou je kompletná dokumentácia, certifikáty na všetky dodávané produkty, prehlásenie o zhode a pod.

Nie je svetlo ako svetlo

Projekty sú neoddeliteľnou súčasťou našej činnosti. Nie je rozumné pristupovať k výmene osvetlenia metódou "kus za kus". Do hry vstupuje hneď niekoľko dôležitých faktorov.

Aký vybrať výkon? Akú farbu svetla? Ako vysoko umiestniť osvetlenie? Prečo svietiť aj tam, kde to nie je v danú chvíľu nutné?

Presne na tieto otázky vám dáme odpoveď. A presne toto je dôvod, prečo si nechať spracovať projekt od nás. Svetlám rozumieme, pracujeme s nimi vo dne v noci.

Máte záujem o spracovanie projektu? Kontaktujte našich špecialistov na projekty e-mailom na info@teslux.sk

Vybrané referencie